Хареса ли Ви първият сезон на VIP Brother?

тема  автор  дата
 sex golqmata_ysta 2006-09-27 13:20
Селекционерът на френския национален отбор по футбол Раймон Доменек каза след равния мач /0:0/ с Швейцария от Мондиал 2006:
"Това беше добър мач, с добри моменти. Сега вече ни очаква срещата с Република Корея, Швейцария е минало. Съжалявам само, че не си вкарахме положенията. Но има някои неща, за които трябва да благодаря. Аз съм гледал и други мачове Франция - Швейцария, които са били по-слаби. Всяко нещо във времето си. Повече от офанзивните проблеми са важни за точките. В следващия мач знаем, че трябва да вкарваме голове. Следващия мач с Република Корея трябва да го спечелим на всяка цена, макар че и равен резултат ни запазва хипотетично шансовете за класиране във втория кръг.

Мисля, че съдийството беше малко педантично и дребнаво, но изглежда, че това е новото съдийство. Това е жалко, но трябва да свикваме с него. В следващия мач с Република Корея трябва да се пазим от картоните с оглед на последния ни мач в групата.

Аз не искам да говоря за съдийството, а предпочитам да говоря за терена. Да поливаш терена шест часа преди мач в такова време не е много умно. И двата отбора бяха затруднени от този сух терен. Аз бих искал тревата да бъде поливана много по-късно".

sex golqmata_ysta 2006-09-27 13:22
Отборът на Франция се наложи трудно с 3:2 (25:18, 23:25, 23:25, 25;20, 15:11) гейма над участващия с уайлдкард и рекордьор по титли в Световната лига (8) тим на Италия в първата си среща от финалите в Москва.

Французите взеха първия гейм убедително с 25:18, но в следващите два след оспорвани битки се предаде с по 23:25 и когато всички очакваха италианците да решат мача в своя полза, французите показаха характер и бяха безкомпромисни в четвъртата част - 25:20, след което дръпнаха с 3 точки в началото на тайбрека и го доведоха до успешен край .

sex golqmata_ysta 2006-09-27 13:23
България започна по страховит начин участието си в Световната волейболна лига, побеждавайки олимпийския и световен шампион Бразилия с 3:0 гейма (25:17, 25:23, 25:20). Нашите играха отлично и нито за миг не изпуснаха инициативата. Следващият мач на момчетата на Мартин Стоев е утре срещу Сърбия и Черна гора.
 golqmata_ysta golqmata_ysta 2006-09-27 13:25